Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 22.05.2018 12:23:58 

KK Kraso Tachov

 

 

Sezóna 2017 - 2018

 

 

 

Most - "VI.ročník Velké ceny Mostu" - 17.2.2018

 

Rišková Tereza - přípravka bez omez.věku - 10/10

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 13/21

Ebel Leyla - žačky mladší B - 17/21

Jirsová Aneta - adult A - 1/4

Jirsová Markéta - adult A - 4/4

 

 

Kralupy n. Vlt. - "Kralupská klička XLII. roč." - 10.2.2018

 

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 12/24

Ebel Leyla - žačky mladší B - 21/24

Jirsová Aneta - adult A - 1/4

Jirsová Markéta - adult A - 4/4

 

 

Cheb - "Chebský špalíček 2018" - 27.1.2018

 

Rišková Tereza - přípravka bez omez.věku - 7/9

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 3/12

Ebel Leyla - žačky mladší B - 10/12

Jirsová Aneta - adult A - 2/3

Jirsová Markéta - adult A - 3/3

 

 

Litvínov - "Velká cena Litvínova XXXII.ročník" - 13.1.2018

 

Rišková Tereza - přípravka bez omez.věku - 18/21

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 8/23

Ebel Leyla - žačky mladší B - 19/23

 

 

Bílina - "Podkrušnohorský pohár 10.ročník" - 2.12.2017

 

Rišková Tereza - přípravka bez omez.věku - 10/12

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 8/22

Špačková Klára - žačky mladší B - 14/22

Ebel Leyla - žačky mladší B - 19/22

Jirsová Aneta - adult A - 2/3

Jirsová Markéta - adult A - 3/3

 

 

Slaný - "Slánská brusle 38.ročník" - 25.11.2017

 

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 8/21

Špačková Klára - žačky mladší B - 19/21

Ebel Leyla - žačky mladší B - 21/21

Jirsová Aneta - adult A - 2/4

Jirsová Markéta - adult A - 3/4

 

 

Ostrov - "O pohár města Ostrova - IV.roč." - 4.11.2017

 

Rišková Tereza - přípravka bez omez.věku - 11/15

Lichá Viktorie - žačky mladší B - 6/16

Špačková Klára - žačky mladší B - 8/16

Ebel Leyla - žačky mladší B - 15/16

Jirsová Aneta - adult A - 1/3

Jirsová Markéta - adult A - 2/3

 


 

Sezóna 2016 - 2017

 

Černošice - "Ledový trojlístek I. ročník" - 1.4.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 5/19

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 16/19

Špačková Klára - žačky mladší B - 6/6

Jirsová Aneta - adult A - 1/4

Jirsová Markéta - adult A - 2/4

 

Praha - "Malá cena USK Praha 2017" - 25.3.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 12/18

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 18/18

Špačková Klára - žačky mladší B - 12/12

Jirsová Aneta - adult A - 1/3

Jirsová Markéta - adult A - 2/3

 

Nymburk - "Nymburská stuha XXIX. ročník" - 11.3.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 6/22

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 19/22

 

Rokycany - "Rokycanské ostří III.ročník" - 4.3.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 9/17

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 15/17

Špačková Klára - žačky mladší B - 6/8

Jirsová Markéta - adult A - 1/1

 

Kralupy n. Vlt. - "Kralupská klička XLI. roč." - 25.2.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 6/24

Špačková Klára - žačky mladší B - 10/18

Jirsová Aneta - adult A - 1/4

Jirsová Markéta - adult A - 4/2

 

Most - "Velká cena Mostu V.ročník" - 18.2.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 2/18

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 11/18

Špačková Klára - žačky mladší B - 16/18

Jirsová Aneta - adult A - 1/3

Jirsová Markéta - adult A - 3/3

 

 

Česká Lípa - "Českolipská pirueta - V.roč." - 4.2.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 4/12

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 10/12

Špačková Klára - žačky mladší B - 14/17

Jirsová Aneta - adult A - 1/3

 

 

Tachov - "Tachovský pohár IX. roč." - 28.1.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 1/7

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 2/7

Špačková Klára - žačky mladší B - 2/2

Jirsová Aneta - adult A - 1/2

Jirsová Markéta - adult A - 2/2

 

 

Mladá Boleslav - "Mladoboleslavský pohár VII. roč." - 21.1.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 5/24

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 16/24

Špačková Klára - žačky mladší B - 20/20

Jirsová Aneta - adult A - 1/2

Jirsová Markéta - adult A - 2/2

 

 

Cheb - "Chebský špalíček 2017" - 14.1.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 1/17

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 15/17

Špačková Klára - žačky mladší B - 9/10

Jirsová Markéta - adult A - 1/1

 

 

Louny - "Lounská bruslička VIII. roč." - 7.1.2017

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 4/22

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 16/22

Jirsová Aneta - adult A - 1/3

Jirsová Markéta - adult A - 2/3

 

 

Chomutov - "Chomutovská brusle XVI. roč." - 10.12.2016

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 12/22

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 19/22

Špačková Klára - žačky mladší B - 23/23

Jirsová Aneta - adult A - 1/4

Jirsová Markéta - adult A - 2/4

 

 

Bílina - "Podkrušnohorský pohár 9. roč." - 3.12.2016

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 3/16

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 12/16

Špačková Klára - žačky mladší B - 2/2

Jirsová Aneta - adult A - 2/2

Jirsová Markéta - adult A - 12/13

 

 

 


 

Sezóna 2015 - 2016

 

Praha - "Malá cena USK Praha 2016" - 19.3.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - OBO 11/24, ISU 11/24

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 18/21

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 15/21

Jirsová Aneta - žačky A - 4/7

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2016-03-19_Zavody_Praha

 

   

 

  

 

Rokycany - "Rokycanské ostří II. ročník" - 12.3.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 8/11

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 15/16

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 13/16

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 2/16

Jirsová Markéta - 4/6

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2016-03-12_Zavody_Rokycany

 

  

  

  

              

   

     

  

 

Most - "Velká cena Mostu IV. ročník" - 5.3.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 12/16

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 13/23

Jirsová Aneta - žačky A - 7/9

Jirsová Markéta - 5/7

 

 

 

Mladá Boleslav - "Mladoboleslavský pohár VII. ročník" - 20.2.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 5/9

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 23/24

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 12/24

Jirsová Aneta - žačky A - 6/8

Jirsová Markéta - 2/7

 

 

 

Kralupy n. Vltavou - "Kralupská klička XXXX. ročník" - 13.2.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 5/14

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 18/24

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 17/24

Jirsová Aneta - žačky A - 2/2

Jirsová Markéta - 7/8

 

 

 

Žebrák - "Žebrácká bruslička I. ročník" - 6.2.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 3/6

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 12/13

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 11/13

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 7/13

Jirsová Aneta - žačky A - 1/2

Jirsová Markéta - 2/3

 

 

 

Litvínov - "Velká cena Litvínova XXX. ročník" - 30.1.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 6/13

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 19/24

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 18/24

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 14/24

Jirsová Aneta - žačky A - 6/8

Jirsová Markéta - 6/9

 

 

Tachov - "Tachovský pohár VIII. ročník" - 23.1.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 6/8

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 11/15

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 6/15

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 7/15

Jirsová Aneta - žačky A - 1/3

Jirsová Markéta - 2/4

 

 

 

Cheb - "Chebský špalíček 2016" - 16.1.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 10/11

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 17/19

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 11/19

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 13/19

Jirsová Aneta - žačky A - 1/2

Jirsová Markéta - 2/7

 

 

Louny - "Lounská bruslička VII. ročník" - 9.1.2016

Burešová Eliška - nováčci mladší - 5/8

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 22/23

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 18/23

Jirsová Aneta - žačky A - 2/4

Jirsová Markéta - 7/7

 

 

 

Mělník - "Velká cena města Mělníka XIV. ročník" - 12.12.2015

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 14/15

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 12/15

Jirsová Markéta - 7/9

 

 

Bílina - "Podkrušnohorský pohár 8. ročník" - 5.12.2015

Burešová Eliška - nováčci mladší - 6/7

Ebel Leyla - nejmladší žačky B - 15/18

Lichá Viktorie - nejmladší žačky B - 13/18

Špačková Klára - nejmladší žačky B - 4/18

Jirsová Aneta - žačky A - 1/4

Jirsová Markéta - 4/7

 

 


Sezóna 2014 - 2015

 

Ostrov - "O pohár starosty města Ostrova" - 21.3.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-03-21_Zavody_Ostrov

 

    

 

   

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

    

 

  

 

 


 

Rokycany - "Rokycanské ostří - I.roč." - 14.3.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-03-14_Zavody_Rokycany/

 

  

 

  

 

  

 

  

 

       

 

       

 

       

 

  

 

    

 

  

 

   

 

       

 

      

 

  

 


 

Tachov- "Tachovský pohár VII. ročník" - 7.3.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-03-07_Zavody_Tachov/

 

  

 

  

 

  

 

  

 

   

 

    

 

  

 

  

 

   

 

   

 

  

 

   

 

 

 

  

 

  

 

 


 

Most - "Velká cena Mostu III.roč." - 21.2.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-02-21_Zavody_Most/

 

  

 

  

 

        

 

    

 


 

Kralupy n.Vltavou - "Kralupská klička XXXIX.roč." - 14.2.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-02-14_Zavody_Kralupy_n._Vltavou/

 

  

 

  

 

  

 

   

 

  

 

  

 

  

 

   

 

   

 

  

 


 

 

Cheb - "Chebský špalíček 2015" - 7.2.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-02-07_Zavody_Cheb

 

   

 

   

 

  

 

  

 

   

 

  

 

  

 

  

 

  

 

   

 

   

 

   

 

  

 

   

 

  

 


 

Litvínov - "Velká cena Litvínova XXIX. ročník" - 31.1.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-01-31_Zavody_Litvinov/

 

  

 

             

 

     

 

     

 

    

 

  

 


Mladá Boleslav - "Mladoboleslavský pohár VI. ročník" - 24.1.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-01-24_Zavody_Mlada_Boleslav/

 

     

 

  

 

  

 

  

 

   

 

   

 

     

 

     

 

     

 

     

 

  

 

   

 

  

 

   

 


Louny - "Lounská bruslička VI. ročník" - 10.1.2015

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2015-01-10_Zavody_Louny

 

     

 

     

 

                

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 


 

Mělník - "Velká cena města Mělníka XIII. ročník" - 13.12.2014

 

Foto ke stažení na http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-12-13_Zavody_Melnik

 

   

 

     

 

  

 

  

     

  

 

   

 

   

 

   

 

  

 

   

 

   

 

    

 

  

 

  

 

  

 

       

 

      

 

   

 


 

Bílina - "Podkrušnohorský pohár 6. ročník" - 6.12.2014

 

 

   

 

   

 

   

 

 

 

  

 

  

 

   

 

   

 

   

 

  

 

  

 

 

 

  

 


 

Slaný - "Slánská brusle 35.ročník" - 29.11.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-11-29_Zavody_Slany

 

  

 

   

 

 

 

   

 

  

 

 

  

 

  

 

     

 

 

  

 

   

 

 

 

   

 

   

 

  

 

    

 

  

 

   

 

  

 


Sezóna 2013 - 2014

 

Tachov - "Tachovský pohár VI. ročník" - 9.3.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-03-09_Zavody_Tachov/

 

       

 

   

 


Cheb - "Chebský špalíček" - 1.3.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-03-01_Zavody_Cheb/

 

     

 

   

 

   

 

  

 

 

 


Kralupy nad Vltavou - "Kralupská klička XXXVIII. ročník" - 22.2.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-02-22_Zavody_Kralupy_n.Vltavou/

 

     

 

      

 

     

 

      

 

     

 

      

 

 


Nymburk - " XXVI. ročník Nymburské stuhy" - 2.2.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-02-02_Zavody_Nymburk/

 

     

 

 

  

 

 

     

 

      

 

   

 


Mladá Boleslav - "Mladoboleslavský pohár V. ročník" - 26.1.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-01-26_Zavody_Mlada_Boleslav/

 

     

 

      

 

   

 

    

 

    

 

 

 

 

   

  

 


Louny - "Lounská bruslička V. ročník" - 18.1.2014

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2014-01-18_Zavody_Louny/

 

  

 

   

 

     

 

  

 

 

  

 

 

   

 

 


 

Slaný - "Slánská brusle 34. ročník" - 16.11.2013

 

Foto ke stažení na: http://krasotachov.rajce.idnes.cz/2013-11-16_Zavody_Slany/

 

          

 

      

 

   

 

       

 

      

 

  

 

     

 

      

 

     


 

Tachov - "Tachovský pohár V.ročník" - 23.2.2013

 

  

 

      

 

   

 

    

 

          

 

           

 

     

 

           

 

   

 

    

 

  


 

Louny - "Lounská bruslička IV. ročník" - 12.1.2013

     

 

      

 

     

 

  

 

 

  

 

     


 

Cheb - "Chebský špalíček" - 1.12.2012

 

        

 

      

 

       

 

  

 

        

 

      

 

      

 

           

 

 

  

 

 

  

 

 

  

 

 

 

   

 

       

 

      

 

           

 

  

 

  


 

Kralupy nad Vltavou - Testy výkonnosti - 24.3.2012

 

  

 

  

 

   

 

 

  

 

 

  

 


 

Mariánské Lázně - "7. ročník závodu Lázeňský pohárek" - 3.3.2012

 

     

 

      

 

  

 

     

 

       

 

   

 

  

 

      

 

     


 

 

TOPlist